brand-image
flag
www.motec-cameras.commade in germany

Motec, birçok değişik sektörde müşterilerine mobil ve akıllı kamera ürünleri sunmaktadır. 'Önce Güvenlik' prensibinin geçerli olduğu günümüz çalışma ve üretim dünyasının ihtiyaçlarını, çalışma ortamını ve proseslerini bilen tecrübeli kadrosu ile Motec hayat kurtarır, insanlara yardımcı olur ve maliyetleri düşürür.

Motec Cameras ürünlerini incelemek için ilgili çözümü seçin.

Görsel ve video sahiplik hakları Motec GmbH © aittir.

Motec Örnek Çözümler
Motec Kamera çözümlerine ait örnekleri bu alan altında inceleyebilirsiniz.
Örnek Çözümleri İncele
brand-image
Lojistik
Motec Kamera Sistemleri Lojistik Sektöründe, Forklift, Reach Truck, Sideloader, Teleskopik Yükleyici, Reach Stacker, Liman Vinç, Kontenyer Taşıyıcı, Straddle Taşıyıcı, Piggyback veya Köprü Vinç operatörlerini daha verimli ve güvenli sürüş için desteklemektedir. Güçlü ve dayanıklı heavy-duty kameralar ile, operatör aracın tehlike bölgesine giren kişi ve nesneleri önceden algılayabilmektedir.
brand-image
İnşaat
Motec Kamera Sistemleri büyük inşaat makineleri ve araçlarını kullanan operatörleri, daha verimli ve güvenli sürüş için desteklemektedir. Güçlü ve dayanıklı heavy-duty kameralar ile, operatör aracın tehlike bölgesine giren kişi ve nesneleri önceden algılayabilmektedir. Motec, 2006/97/EG Makine Yönelgelsini , ISO 5006 ve ISO 16001 görüş gereklilik standartlarını karşılamaktadır.
brand-image
Taşımacılık
Taşımacılıkta kullanılan her boyutta araç şoförlerini, daha verimli ve güvenli sürüş için desteklemektedir. Güçlü ve dayanıklı heavy-duty kameralar ile, operatör aracın tehlike bölgesine giren kişi ve nesneleri önceden algılayabilmektedir.
brand-image
Kamu Araçları
Belediye ve Kamu'da kullanılan her boyutta araç şoförlerini, operasyonların daha verimli ve güvenli yürütülebilmesi için desteklemektedir. Güçlü ve dayanıklı heavy-duty geri görüş, arka görüş ve yan kameralar ile, operatör aracın tehlike bölgesine giren kişi ve nesneleri önceden algılayabilmektedir.
brand-image
Tarımcılık
İster drenaj borusu, ister çekilen araç veya balya makinası olsun, aracı kullanan kişi, tüm iş sürecini seçeceği kamera ile ekrandan takip edebilir ve çok süratli olarak oluşabilecek hataları düzeltebilir.
brand-image
Demiryolları
Motec Sistemleri mükemmel görüş sağlar. Araçların önündeki ve arkasındaki alanları kaydederek, hat değiştirmeyi ve yeniden raya girmeyi kolaylaştırır. Çalışma alanının keskin bir kalite ile görüntülenmesi ile, mümkün olan en güvenli ve hassas sonuçları garanti eder.
brand-image
Savunma Sanayi
Motec Kamera ve Görüntüleme Sistemleri, sürücüleri, komutanları ve lojistik ve taktik araç ekiplerinin görevlerini güvenli ve verimli başarılmasını destekler. Güçlü heavy-duty kamera görüntüleme sistemleri, sürücünün yol kadar, çevresini de gözlemlemesini sağlar. Aracın seyrine mani oluştracak engel veya tehditler önceden farkedilir. Geliştirmelerimiz, yüksek endüstiryel ve askeri standartları karşılamak üzerine yoğunlaşmıştır. Komponentlerin mekanik ve elektrik yapısı, her türlü şok, titreme, toz ve neme karşı tam dayanımlıdır.
brand-image
Mobil Çevre Görüş Sistemi
Motec Mobil Çevre Görüş Sistemi (Mobile Vicinity Scout), her türlü destek araç sürücüsüne, aracın çevresini net, kusursuz şekilde 270° veya 360° panaromik görüntülenmesi için geliştirilmiştir. Sistem, herhangi bir dizüstü bilgisyara veya özel bir teknisyene ihtiyaç duyulmadan, bir kişi tarafından dakikalar içinde basit ve hızlı bir şekilde kalibre edilebilmektedir.
BAMY Hidrolik Ekipmanları © 2023