brand-image
flag
www.ravas.commade in netherlands

Ağırlık, boyut ve hacim hakkında gerçek zamanlı veriler oluşturun ve bu verileri WMS veya ERP sisteminize entegre edin. RAVAS mobil tartım ve boyutlandırma çözümleri ile maksimum tedarik zinciri optimizasyonu ve verim sağlayın. Tüm sektörlerde lojistik ve üretim sahaları için uygundur.

RAVAS ürünlerini incelemek için ilgili çözümü seçin.

Görsel ve video sahiplik hakları RAVAS Europe BV © aittir.

Videolar
Ürün
brand-image
Forklift Tartı Sistemleri
Scales For Forklift Trucks
RAVAS, forkliftler için eksiksiz bir tartı yelpazesi sunar. Her türlü mobil tartım ihtiyacı için, kurulumu kolay çataldan tartı, hidrolik tartı ve aynadan tartı ve tartılı güvenlik çözümlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.
Ürün
brand-image
Elektrikli Depo Ekipmanları için Tartı Sistemleri
Scales For Electric Pallet Trucks
RAVAS mobil tartılar, elektrikli depo ekipmanları ve istifleyicilerle sipariş toplamak için mükemmeldir. ERP veya WMS entegrasyonu için de uyumludur. RAVAS, tüm büyük OEM markalarıyla çalışmaktadır.
Ürün
brand-image
Tartılı Transpaletler
Weighing Hand Pallet Trucks
Ürün akışınızdaki malları doğru bir şekilde tartmak için RAVAS tartım transpaletlerini kullanın. Müşterilerinize, tartıma göre faturalandırma yapmak için, OIML sertifikalı ürünler de dahil olmak üzere ve tüm sektörler için bir çok seçenekte modelimiz bulunmaktadır.
Çözümler
brand-image
Ağırlığa Göre Seçim
Pick By Weight
RAVAS "Ağırlığa Göre Seçim" çözümü ile malzeme akışlarınızın ağırlığıyla ilgili tüm bilgiler gerçek zamanlı, hızlı ve verimli bir şekilde alabilirsiniz. Sipariş toplamayı optimize edin ve paradan tasarruf edin!
brand-image
Çapraz Yerleştirme
Cross Docking
Çapraz yükleme sırasında ağırlık ve hacim kontrolleri artık elinizin altında. WMS, ERP sistemleri ve RAVAS kablosuz entegrasyon araçlarıyla malzeme taşıma ve depolama sürenizi azaltın.
brand-image
Gelen Mal Kontrolü
Checking Incoming Goods
RAVAS mobil tartım çözümleri ile gelen malları kontrol etmek ve lojistiğinizi optimize etmek artık çok kolay, Palet gelen mal akışı olan tüm endüstriler için uygundur. TMS, WMS veya ERP sistemine veri iletişimi dahildir.
brand-image
Nakliye Ağırlıkları
Shipping Weights
RAVAS mobil tartım çözümlerini keşfedin ve nakliye ağırlıklarınızı verimli şekilde ölçün. WiFi ile ölçülen keşif ağırlıklarının, TMS, WMS veya ERP sistemlerine veri entegrasyonu gelişmiş iForks'da.
brand-image
Explosion Proof
RAVAS, tehlikeli ortamlar için ex-proof çözümler sunar. El paleti ile ölçümden, depo araçlarıyla veri alışverişe kadar tüm ölçüm ve kontroller yapılmasına olanak sağlar. İlgili ürünlerin ATEX sertifikası mevcuttur.
brand-image
Adet Sayımı
Piece Counting
Parça sayımı, üretim yerleri ve mal kabulü için geçerlidir. Parçaların toplam miktarı parça başına ağırlığa göre belirlenir ve sayım yapılır. Tüm 5200 göstergelerinde standartdır.
brand-image
Karıştırma & Dozlama
Batching & Dosing
Gıda ve ilaç endüstrilerinde, reçetelerin üretimi için kesin hammadde miktarları çok önemlidir. RAVAS Mobil tartı sistemleri ile harmanlama, karıştıma ve dozajlama, olası gereksiz tedariki ve hammadde geri dönüşlerini önlenir.
brand-image
Forklift Güvenlik
Forklift Safety
Forklift öne devrilmelerine ve çatal kırmalara son! RAVAS forklift güvenlik çözümleri ile kazaları, hatalı yük taşıma ve olası aşırı yük durumlarını önleyin.
+ Forklift güvenliği
+ Retrofit - Forklifte sonradan monte edilebilen
+ Tüm OEM markaları ve modelleri için
+ Sesli ve Görsel İkaz
+ Tanımlanabilir kapasite sınırı (yük aşımı)
BAMY Hidrolik Ekipmanları © 2023