banner
RAVAS
Çözümler
Nakliye Ağırlıkları
Ravas Sayfasına Geri Dön
Mal gönderen her şirketin, bu malların ağırlığını tam olarak doğru bir şekilde bilmesi oldukça önemlidir. Göndericinin, nakliye belgelerinde doğru ağırlığı beyan etmesi kanunen zorunludur ve aşırı yük ya da yanlış beyan çok fazla sorunu bereberinde getirebilir. Nakliye ağırlıklarının belirlenmesi için el transpalet kantarının en yaygın kullanım alanlarından biridir. Orta ve küçük ölçekli şirketler nadiren günde çok sayıda paleti işler. Ancak sevkiyat bölümünde verimli tartım, başka avantajlar da sunar. Nakliye ağırlıkları, sipariş numarası, tarih ve saat ile birlikte bir bilete basılabilir.
Nakliye & ürün ağırlıklarını en verimli şekilde kontrol edin
Tanıtım Videosu
İlgili Ürünler
RAVAS-3200
RAVAS-3200
RAVAS-3200, isteğe bağlı olarak ticari tartım için OIML onaylı, genişletilmiş ölçek işlevlerine sahip bir elle tartılan transpalettir. Bu mobil tartım sistemi, hem karıştırma hem de gruplama için üretim ortamlarında ve depolarda kullanıma uygundur.
iForks-32
iForks-32
Kompakt lityum iyon pil paketlerine sahip yeni nesil iForks. Kablolama gerektirmez ve sadece dakikalar içinde kurulabilir. Bluetooth 4.0 ile tamemen kablosuz veri aktarımını desteklemektedir.
RAVAS-5200
RAVAS-5200
RAVAS-5200, dokunmatik ekranlı, gelişmiş terazi işlevlerine ve bağlantıya sahip, elle tartılan bir transpalettir. Li-ion şarj edilebilir pil takımı ile çalışır.
BAMY Hidrolik Ekipmanları © 2023