banner
RAVAS
Çözümler
Karıştirma & Dozlama
Ravas Sayfasına Geri Dön
Gıda ve ilaç endüstrilerinde, reçetelerin üretimi için kesin hammadde miktarları çok önemlidir. RAVAS Mobil tartı sistemleri ile harmanlama, karıştıma ve dozajlama, olası gereksiz tedariki ve hammadde geri dönüşlerini önlenir.
İlgili Ürünler
RAVAS-Touch GMP
RAVAS-Touch GMP
RAVAS-Touch GMP, tamamen gıda ve ilaç endüstrilerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, paslanmaz çelikten bir tartılı transpalettir. Bu son derece hassas tamamen paslanmaz çelik transpalet kantarı GMP normlarına göre üretilmiştir.
RPW ST
RPW ST
RPW ST Tartı Sistemi, elektrikli istifleyici forkliftlere takılabilir. Çatallar, tartı bileşenlerini çatala yalnızca 5 mm ilave yükseklikle monte etmek için mekanik olarak modifiye edilmektedir. Seçtiğiniz bir tartı göstergesi, çatalların ağırlığını gösterir ve istenirse ekipman terminali veya depo yönetim sistemi ile iletişim kurar.
RPW EL
RPW EL
Tüm elektrikli transpalet markaları ve sipariş toplama ekipmanları RPW EL tartı sistemi ile donatılabilir. Çatallar, tartı bileşenlerini çatala yalnızca 5 mm ilave yükseklikle monte etmek için mekanik olarak modifiye edilmektedir.Seçtiğiniz bir tartı göstergesi, çatalların ağırlığını gösterir ve istenirse ekipman terminali veya depo yönetim sistemi ile iletişim kurar. Kaldırılan her yük anında tartılır.
BAMY Hidrolik Ekipmanları © 2023