banner
RAVAS
Çözümler
Adet Sayımı
Ravas Sayfasına Geri Dön
Transpalet kantarının sizin için adet saymasına izin vererek, insan hatalarını sıfıra indirebilir, kontrol ve taşıma hızınızı yükseltebilirsiniz. Tedarik zincirlerindeki malzeme akışları esas olarak parça sevkiyatlarından oluşmaktadır ve doğru miktarlarda nakliye büyük önem taşımaktadır. Mobil terazi, parça başına ağırlığı kullanarak ölçülen ağırlığı belli miktara çevirir. Bu parça ağırlığı manuel olarak girilebilir veya terazi tarafından otomatik olarak numune olarak alınabilir. Ekran, palet üzerindeki gerçek parça sayısını ve geri alınması gereken parça sayısını gösterir.
İlgili Ürünler
RAVAS-5200
RAVAS-5200
RAVAS-5200, dokunmatik ekranlı, gelişmiş terazi işlevlerine ve bağlantıya sahip, elle tartılan bir transpalettir. Li-ion şarj edilebilir pil takımı ile çalışır.
ProLine Touch
ProLine Touch
RAVAS ProLine Touch, dokunmatik ekran göstergesi ile donatılmış ilk elle tartılan transpalettir. 100 gramlık artışlarla yükleri tartar. Gıda, ilaç, kimya endüstrilerinde ve parça tedarik zincirlerinde kullanım için uygundur.
Indicator 5200
Indicator 5200
İkonik iForks forklift kantarları serisi, yeni bir model olan RAVAS iForks-52 ile genişletilmek üzere geliştirilmiştir. iForks-52, iForks-32'nin tüm işlevleri ve avantajlarıyla birleştirilmiş sezgisel 5200 dokunmatik ekran göstergesini ve daha fazlasını sunar!
BAMY Hidrolik Ekipmanları © 2023